Оголошення

На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 25.10.2022р. № 626/32, департамент урбаністики та архітектури міської ради оголошує Всеукраїнський відкритий  архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою площі Центральної в місті Чернівцях.

Замовник та організатор конкурсу: департамент урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради.

Тема конкурсу: розробка проєктної пропозиції комплексного благоустрою площі Центральної в місті Чернівцях.

Мета конкурсу: визначення кращих проєктних пропозицій просторового рішення комплексного благоустрою площі Центральної в місті Чернівцях з числа поданих, згідно з програмою та умовами конкурсу, присудження їх авторам премій, та визначення переможця конкурсу для подальшого проєктування і реалізації об’єкту проєктування.

Архітектурно-планувальне завдання: при розробці конкурсної пропозиції учасникам конкурсу необхідно передбачити комплексне планування та благоустрій площі Центральної. Необхідно створити комфортний простір для відпочинку та дозвілля мешканців громади та туристів.

Тривалість конкурсу – 4 місяці (від дати, оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 17 листопада 2022 року по 17 березня 2023р.).

Час, відведений на інформування та реєстрацію учасників – не менше 1 місяця (з 17 листопада 2022 р. по 23 грудня 2023 р.).

Час, відведений на проєктування – 2 місяці (з 23 грудня 2023р. по 23 лютого 2022р.).

Час, відведений на організацію роботи журі та підбиття підсумків – 3 тижні, з дати закінчення встановленого терміну подачі конкурсних робіт (з 23 лютого по 17 березня 2023р.).

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації. Учасниками конкурсу є автори та авторські колективи, що включають архітекторів, ландшафтних архітекторів, інженерів-транспортників, дизайнерів з вуличного освітлення, дендрологів, інших спеціалістів з дизайну архітектурного середовища. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Для участі в конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у конкурсі із зазначенням
прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону.

Заявка на участь у конкурсі подається особисто або поштою на адресу департаменту урбаністики та архітектури міської ради: 58008, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А, або на електронну пошту dua.upp.cmr@gmail.com

В день початку конкурсного проєктування (23 грудня 2022р.) зареєстровані учасники мають одержати в замовника конкурсу вихідні дані для проєктування.

Участь у конкурсі безкоштовна. Реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Кількість та розміри премій

Для виплати грошової винагороди переможцям конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 250 000 (двісті п’ятдесят тисяч) гривень, в тому числі:

Одна перша премія – 120000 (сто двадцять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 80000 (вісімдесят тисяч) гривень.

Одна третя премія  – 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання:

Замовник приймає проєктні пропозиції для участі у конкурсі за адресою департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради: 58008, м. Чернівці,
вул. Б. Хмельницького, 64-А, каб. 302. Телефон для довідок: (0372) 55-58-83.                         Час роботи: понеділок – четвер з 8.30 до 17.30, п’ятниця з 8.30 до 17.00.

Проєкти вважаються поданими,  якщо їх відправлено на конкурс або подано  особисто  не  пізніше  23 лютого 2023 року. У разі відправлення проєкту поштою його автор повинен повідомити замовнику конкурсу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Матеріали, подані пізніше 23 лютого 2023 року до участі в конкурсі не допускаються.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті урбаністики та архітектури міської ради за адресою: вул. Б. Хмельницького, 64-А (кабінет 302) або за телефоном (0372) 55-58-83.

Директор   Андрій ТИМОФІЙЧУК

Ірина Гержецька 55-58-83

Файли для скачування

Залишити коментар: