17 грудня 2021 року в приміщенні міської ради відбулась зустріч консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради.

На розгляд було подано :

  1. Історико-містобудівне дослідження(обгрунтування) нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення з паркінгом по вул. Кутузова, 4 в м. Чернівці . За рахунок проектованої 9-10 поверхової новобудови, можна  пом’якшити силует існуючого кварталу. Комітетом запропоновано врахувати силуетність в подальшому проектуванні ескізних пропозицій.
  2. Другим на розгляді було “Будівництво торгово-офісних примішень по вул. Старожучківський шлях”. Доповідач Кордунян Олександр Павлович. Вулиця почала активно забудовуватися торгово-офісною забудовою. Перепад рельєфу в 6м. Поруч з ділянкою будівлі релігійного значення(молитовні будинки, їхні школи) .Поруч успенська церква і кладовище. Вони вище по рельєфу, за пагорбом. Тому забудова не впливатиме на силует. Споруда пропонується п’ятиповерхова. Основна функція- громадська (торгівля і обслуговування населення). Пропозиції комітетом затверджено одноголосно.
  3.  Доповідач Вандюк Лариса Федорівна. Історико-містобудівне обгрунтування під групу багатоквартирних житлових будинків з паркінгом по вул. Руській, 235 в зоні регулювання забудови пам’ятки- Вознесенської церкви. Пропонується збудувати 9 пов. будинок,який продовжить лінію забудови по вул. Руській . В опорний план з 2007 рекомендовано внести зміни. Проект підтримано.
  4. Влаштування окремого входу в приміщення цокольного поверху житлового будинку, 3 на вул. Поштовій в м. Чернівці . Доповідач Жоріна Юлія Дмитрівна. Будівля є фондовою забудовою, хоч і рахується памяткою архітектури. Під час війни будівля постраждала, але була відновлена. Висота цоколю дозволяє зробити вхід без порушення тротуару. Влаштування входу не перешкоджатиме руху пішоходів,оскільки ширина тротуару  близько 6м. Проект погоджено.

Залишити коментар: