16 листопада 2021 року о 12.00 на площі Центральній у м.Чернівці пройшла Всеукраїнська акція «За справжню реформу містобудування».

Метою проведення акції є висловлення протесту проти законопроєкту 5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», який готується у Верховній Раді України до 2-го читання. Професійна архітектурна спільнота вважає, що даний законопроєкт містить серйозні корупційні ризики та загрожує реформі децентралізації. Відтак Національною спілкою архітекторів України ініційовано проведення всеукраїнської акції, щоб привернути увагу громадськості та української влади до необхідності проведення містобудівної реформи з урахуванням інтересів широкого кола зацікавлених сторін.

Організаторами враховано рекомендації Міністерства охорони здоров`я України, що проведення масових заходів можливе за умови наявності в учасників заходів документу про проходження повного курсу вакцинації проти COVID-19 або негативного ПЛР-тесту чи експрес-тесту на COVID-19, що чинний 72 год. Також під час заходу  дотримано маскового режиму.

Захід організовано за сприяння Місцевої організації Національної спілки архітекторів України та Архітектурної палати НСАУ.

Залишити коментар: