Цьогоріч архітектори Буковини відзначили День Архітектури України у щойно реконструйованому кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

Зодчих нашого краю та гостей заходу зустрічали драйвові мелодії Чернівецького естрадно-духового оркестру під керівництвом заслуженого працівника культури, диригента Георгія Новаковського.

Святкову програму відкрив голова Правління Місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області  Ярослав Бойко.
Архітекторів привітали з професійним святом заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Василь Зазуляк, проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Володимирівна Марусик та декан  факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва  Ігор Михайлович Фодчук.

Захід відбувся під патронатом Правління Місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області, за сприяння Чернівецької міської ради, за підтримки генерального спонсора заходу – будівельної корпорації “BiTiDi Group”, а також спонсорів та партнерів: виробника будівельних матеріалів “Rodnichok”, салону керамічної плитки, сантехніки, освітлення та підлогового покриття “The Cult Ceramiс”, а також професіоналів з компанії “База Цегли”. Варто відзначити гостинність керівника Миколайчук Центру Івана Бутняка та працівників Центру, зокрема Тетяни та Ігора Дяченко.

Програма організації урочистостей цього року була як завжди неординарною.  Ми спробували надихнути відвідувачів заходу на соціальну обізнаність, толерантність та щасливе використання вільного часу. Приємно було спостерігати, коли архітектурне товариство з гарним настроєм налаштоване на соціальну трансформацію.

 

Наша Спілка архітекторів із задоволенням готова ділитися досвідом, а також займається найвищим для нас мистецтвом – Архітектурою.

Ми повинні наперед бачити, як ми будемо перетворюватись, завдяки продуманим рішенням, якісній та комфортній архітектурі, адже оточуюче середовище це і є відображення нашої культури.

 

Залишити коментар: