Шановний архітектор!

НСАУ спільно з Архітектурний рух «RESET 2021»  та Всеукраїнської асоціацією громад висловлює Вам свою повагу та інформує Вас про наступне: Архітектурний рух RESET 2021 спільно з  Всеукраїнською асоціацією громад проводить Проект «RESET 2021.Зелене будівництво».

 

Мета Проекту – сформувати інноваційну архітектурну парадигму, яка базується на принципах Зеленого будівництва, та популяризувати її серед органів місцевого самоврядування, для подальшого використання при будівництві чи реконструкції муніципальних об’єктів. Тому, з квітня по червень 2021 року, нами планується проведення чотирьох інформаційних вебінарів з подальшим проведенням архітектурного конкурсу.

Тема першого вебінару«Зелене будівництво – складова Європейської зеленої угоди», на якому буде презентована критеріальна база для закупівель екологічних будівельних матеріалів, створена робоча група для експертної оцінки та для подальшого отримання зворотного зв’язку від архітекторів та представників громад, які відповідають за цей напрямок.

Запрошуємо Вас взяти участь в цьому обговорені та висвітлити Ваші думки та пропозиції.

Відбудеться: 07 квітня 2021 року, об 11.00 годині, на платформі ZOOM.

Організатори: НСАУ, Агентство соціальних та бізнес проектів «Business to public» та Всеукраїнська асоціація громад.

Учасники: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства економіки України, ВГО «Жива планета».

Обов’язкова акредитація: до 17:00, 06 квітня за посиланням, телефоном або ел. поштою: forms.gle/2brTboCe4RidSb1H9; +38(063)67 27 92, Наталія Замятіна; reset.hromady2019@gmail.comЗареєстровані учасники отримають посилання для онлайн-входу на вебінар. 

З великою повагою, 

керівник Агентство соціальних та бізнес проектів «Business to public»,

Жанна Пацьора.

Залишити коментар: