Міжнародний конкурс «Європейська нагорода»

Cтань учасником Міжнародного будівельного конкурсу “ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА” V Видання:

– вкажи модернізований чи новий об`єкт  – Заявка
– візьми участь в урочистій церемонії нагородження у  Королівському замку у Варшаві
– стань лауреатом престижної нагороди –  Європейська Нагорода!

Заявки можна подавати до 31/05/2021!

З метою активного проcування досягнень українських архітекторів в Європі Національна спілка архітекторів України  співпрацює з конкурсом «Модернізація року – Європейська нагорода» – масштабним конкурсним проектом, що покликаний відмічати та нагороджувати інвесторів, проектувальників  та виконавців кращих об’єктів, створених в країнах Центральної та Східної Європи протягом трьох останніх років.

Протягом 23 років існування на польському ринку та 3 років на європейському конкурс  збудував стійку позицію, яка відіграє велику роль у підвищенні обізнаності про цінність архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових матеріалів та технологій. Участь у «Європейській нагороді» відкриває двері учасникам для створення позитивного іміджу на міжнародній арені. Конкурс дає можливість довідатись про нові рішення в галузі будівництва та архітектури, поділитися досягненнями та здобути позитивну позицію на європейському ринку.  В 2020 році переможцями конкурсу стали 5 об’єктів з України.

Категорії: пам’ятники архітектури, транспортні об’єкти, громадські, житлові та промислові об’єкти, автостради, об’єкти ландшафтної архітектури, інженерні споруди, рекреаційні об’єкти.

Подати заявки на свої об’єкти можуть архітектори, інвестори чи фірми-виконавці.

Для участі у конкурсі, необхідно надіслати заповнену анкету, фотографії будівлі до та після реконструкції на електронну пошту:  alex.baranowski@ukr.net. Національна спілка архітекторів номінуватиме роботи до участі та розміщуватиме їх на своїх інтернет-ресурсах.

Об’єкти, які пройшли відбір та допущені до 2 туру, включаються до програми візитацій журі.

Учасники та переможці конкурсу мають можливість отримати: промоцію на веб-сайті конкурсу, на сторінці Facebook, Linkedin, на сторінках медійних партнерів у країнах Європи, диплом про участь, запрошення на заключну церемонію, яка проходить у серпні у Королівському замку у Варшаві, унікальну монету конкурсу,  можливість стати переможцем та отримати статуетку-нагороду „European Award”.

Анкета та деталі участі – на сайті www.europeanaward.eu

 

 

Олександр Барановський

НСАУ, координатор проектів

093 1276903

alex.baranowski@ukr.net

kijow@europeanaward.eu

Залишити коментар: