Шановна команда місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області, доброго дня!

Звертаємося до вас з проханням допомогти у розповсюдженні інформації про міжнародний архітектурний конкурс ідей у Маріуполі. Ми щиро віримо в унікальність цього проекту та його важливу місію для міста Маріуполь.

Маріупольською міською радою оголошено міжнародний архітектурний конкурс ідей для побудови мультифункціонального культурного центру під назвою “Порт культур”.

Сучасний культурний Центр, який планують збудувати у місті, стане першим культурним центром після розпаду Радянського Союзу. Його головним завданням буде об’єднання городян, актуалізація та дослідження історії та культури міста, а також контекстуалізація місцевої історії в рамках регіональних і глобальних процесів, пов’язаних з міграцією. Адже, з моменту заснування міста культурний обмін через торговельні маршрути сприяв розвитку багатошарової, багатокультурної і різноманітної міської культури, яка і стане головним об’єктом досліджень Центру.

Перед архітектурним конкурсом, що оголошено міською радою, стоїть амбітне завдання інтеграції в існуючий міський контекст кращих прикладів сучасної світової архітектури. Новітній культурний Центр стане новою міською визначною локацією, значення якої вийде за межі міста Маріуполя, і тому організатори сподіваються, що краща архітектурна концепція стане яскравим прикладом сучасної архітектури.

Хронологія конкурсу: 
Старт конкурсу: 27 грудня 2019 року
Останній строк для питань та відповідей: 31 січня 2020 року.
Останній строк подачі заявок на участь у конкурсі:  8 березня 2020 року.
Оголошення переможця: 7 квітня 2020 року
Конкурс є відкритим для всіх архітекторів та архітектурних практик у всьому світі. Представлені проекти будуть оцінені міжнародним журі й місцевими жителями Маріуполя. Усі матеріали будуть опубліковані на сайті конкурсу.

 
Призи: 

1-й приз 1500 ЄВРО
2-й приз 1000 ЄВРО

3-й приз 750 ЄВРО

За додатковими питаннями, будь ласка, звертайтесь до організаторів конкурсу за адресою:  info@port-of-cultures.com.

Повна інформація про конкурс доступна на сайті конкурсу:

http://ukr-port-of-cultures.com

 

Запрошуємо до участі.

З найкращими побажаннями, 

команда проекту “Порт культур”.

Залишити коментар: