Група компаній VELUX проводить Міжнародний архітектурний конкурс VELUX для студентів IVA з 2004 року. Конкурс проводиться кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом досліджувати і переосмислити його значення в архітектурі.

Реєстрація відкрита з 1 вересня 2019 року по 1 квітня 2020 року. Роботи повинні бути передані на розгляд журі до 15 червня 2020 року.

Визначення переможців

У червні 2020 року журі, що складається з видатних архітекторів, у тому числі членів Міжнародного союзу архітекторів (UIA), збереться для перегляду всіх заявлених проектів і вибере  регіональних переможців у кожній з категорій. Потім регіональні переможці особисто представлять свої проекти журі, яке має обрати одного переможця в кожній з двох категорій.
Омар Ганді, який був членом журі в 2016 році, дав таку пораду майбутнім учасникам: «Озирніться навколо. Сенс не в тому, щоб відправитися в якесь незвичайне місце або на інший кінець світу. Озирніться навколо, будь то місто або передмістя. Є досить повсякденних питань і проблем, які потребують вирішення. Чесне і актуальне для вас дослідження – це те, що шукає журі ».

Як взяти участь?

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com і представити свій проект на здобуття до 15 червня 2020 року.

У кожного представленого проекту повинен бути куратор – викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники – і студент і його куратор.

Детальний опис конкурсу та РЕЄСТРАЦІЯ  https://iva.velux.com

Залишити коментар: