Шановні колеги!

 

Маємо нагоду повідомити Вам, що літом 2019 року відбудеться уже другий фестиваль української архітектури у Львові «ВЕЖА», який тепер отримав рівень міжнародного і розширив як географію, так і свої мистецькі горизонти.

Цьогоріч Фестиваль носитиме назву «Де?Конструкція» і буде присвячений темі пошуку конструктивного діалогу поміж мистецтвами.

У рамках фестивалю будуть заходи приурочені 140-річчю Казимира Малевича, 100-річчю з дня смерті Івана Левинського, дискусія на тему «Місто і Спадщина», а також багато інших акцій, що зроблять ваше перебування у нашому місті цікавим та захопливим.

Детальніше ознайомитись із заходами Фестивалю ви можете у Програмі, яку додаю до листа.

 

Пропонуємо вам запланувати з 27 червня по 3 липня час для відвідин нашого архітектурно-мистецького свята, поширити цю інформацію поміж ваших колег та просимо заздалегідь забронювати готелі і зареєструватися на лекції та події.

Для зареєстрованих делегацій від Спілок архітекторів, а також для учасників конкурсів Фестивалю передбачена безкоштовна участь в заходах Фестивалю та спеціальна програма у День архітектури України.

А тому зголошуйтесь на електрону скриньку Фестивалю: vezha.festival@gmail.com або за номерами тел.: 

063-030-32-68, 097-266-24-78, 067-398-47-83

 

Слідкуйте за інформацією про фестиваль на фб сторінці https://www.facebook.com/VEZHAfestival/

і на сайті – www.vezha.lviv.ua

Залишити коментар: