Шановні пані та панове,

у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Чернівецька міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організовують Форум інтегрованого розвитку Чернівців 2030.

Дата проведення: 30 листопада 2018 року, початок о 15:00.

Місце проведення:  Центр культури «Вернісаж», Чернівці, вул. Івана Франка, 15.

До участі запрошуються громадські організації, ініціативи, представники міської влади, митці, ремісники, активні студенти, волонтери, жителі Чернівців, які зацікавлені у розвитку та оновленні рідного міста, а також прагнуть спільно вирішувати проблеми громади.

Метою Форуму є презентація та обговорення першої редакції  Інтегрованої концепції розвитку Чернівців 2030: визначені пріоритети, сформоване стратегічне бачення та визначені основні заходи для досягнення очікуваних змін.

Протягом двох наступних місяців перша редакція Концепції обговорюватиметься та опрацьовуватиметься архітекторами та урбаністами, науковцями, представниками бізнесу та економістами, експертами з питань екології, енергетики, комунального господарства, представниками громадських організацій та активними мешканцями. Запрошуємо всіх зацікавлених до загального обговорення.

Best regards,

Ivan Kostiak

Integrated Urban Development in Ukraine
Head of Project Office in Chernivtsi
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
16, Holovna St.,
58000, Chernivtsi
Ukraine
M    +38 096 814 15 08
E    ivan.kostiak@giz.de
I     http://giz.de/ukraine-ua

Залишити коментар: