Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької                  міської ради оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП «Буковина»                                        по вул. О. Гузар, 1 в м. Чернівці.

Організатор та замовник конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Мета Конкурсу – визначити кращу проектну пропозицію з числа поданих, згідно з умовами Конкурсу та використання цих пропозицій для подальшого впровадження заходів проекту.

Основним завданням Конкурсу є пошук об’ємно-просторового рішення для реконструкції об’єкта архітектури – плавального басейну та спортивної арени.

Тривалість конкурсу становить 2 місяці з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації. Термін реєстрації бажаючих взяти участь в конкурсі не обмежений від дати опублікування оголошення.

Вимоги до професійного рівня учасників, умови реєстрації та отримання конкурсної документації: Учасниками Конкурсу можуть бути окремі архітектори або їх авторські колективи, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат.

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі Колективу можуть бути архітектори без кваліфікаційного сертифікату, студенти творчих вищих навчальних закладів і фахівці суміжних професій.

На участь у Конкурсі не мають права ті, хто брали участь у підготовці та організації Конкурсу, працівники організатора, члени журі, а також їхні родичі.

Участь у Конкурсі безкоштовна. Реєстраційний внесок учасниками Конкурсу не сплачується.

Кількість та розміри премій: Для виплати грошової винагороди переможцям Конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень, в тому числі:

Перша премія – 25000 (двадцять п’ять тисяч) гривень.

Друга премія  – 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень.

Третя премія  – 10000 (десять тисяч) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

Аль-Ахммаді Саер Аднан архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

Бабюк Антоніна Анатоліївна

 

член виконавчого комітету Чернівецької міської ради (за згодою);
Бойко Ярослав Олександрович голова місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

Вандюк Лариса Федорівна архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

Григорчук Олександр Васильович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

Забродський Василь Іванович

 

громадський діяч(за згодою);
Кишлярук Вячеслав      

Васильович                        

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

Макаренко Дмитро Васильович начальник управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради;

 

Стасюк Мар’ян Васильович архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області(за згодою);

 

 

Хілько

Наталія Олексіївна

заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, головний архітектор міста;

 

Шешур Ярослав Миколайович член виконавчого комітету Чернівецької міської ради (за згодою).
 

Порядок отримання конкурсної документації:

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону.

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м.Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 16 жовтня  2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

Матеріали, подані пізніше 16 жовтня  року до участі в конкурсі не допускаються.Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою.

Переможець Конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:     вул. Б.Хмельницького, 64-А ,кабінет 306 або за телефонами 050 865 58 58, (0372) 523414, 099 0271356.

Залишити коментар: