Оголошення

Всеукраїнського бліц-конкурсу з визначення кращої ідеї архітектурно-просторової композиції, присвяченої пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу ПАМ’ЯТЬ, НАДІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ (далі – Композиція) в Печерському районі м. Києва

Замовник конкурсу:
ГО «Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського»
За сприяння:
Київської міської державної адміністрації
Меджлісу кримськотатарського народу
Національної спілки архітекторів України
Благодійного фонду «ASTEM Foundation»
Вид конкурсу: Всеукраїнський бліц-конкурс
Тема та мета конкурсу:
Темою конкурсу є визначення кращої ідеї створення архітектурно-просторової композиції з метою увічнення та вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, забезпечення глибокого осмислення трагічного історичного минулого кримськотатарського народу, його боротьби за повернення на свою Батьківщину та відновлення своїх прав як корінного народу України і самовизначення в межах Української держави.
Мета – отримати проектні пропозиції, які відображають суть злочинної депортації 1944 року, розкривають його катастрофічні наслідки для кримськотатарського народу і Криму, мають застерегти від повторення подібних трагедій та вшанувати пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Показати єдність кримськотатарського народу, а також те, що завдяки своїй
мужній боротьбі, незламній вірі та відданості своїй Батьківщині, кримські татари вистояли в ці трагічні часи і повернулися на свою землю.

Завдання конкурсу
Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробки кращої ідеї архітектурно-просторової композиції, присвяченої пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу ПАМ’ЯТЬ, НАДІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ.
Термін проведення конкурсу
Термін проведення конкурсу: з 15.06.2018 по 14.09.2018.
Конкурсні проекти надати за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 7 до 07.09.18

Підведення підсумків конкурсу до 14.09.2018.
Засідання журі для підведення підсумків конкурсу має відбутися не пізніше, ніж через 7 днів після завершення терміну подання конкурсних проектів.

Учасники конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються фахівці та авторські колективи фахівців, що працюють в Україні та за її межами. Конкурс проводиться без обмеження кількості учасників, за умови, що їх професійний рівень відповідає вимогам, встановленим умовами конкурсу та за умови їх реєстрації на підготовчій стадії конкурсу.
Порядок реєстрації та отримання конкурсних матеріалів учасниками

Після оголошення конкурсу 15.06.2018 учасники повинні до 29.06.2018 року надати письмову заявку щодо участі у конкурсі, та одержати у організатора конкурсну документацію та вихідні дані для проектування. Надавати заявки координаторам конкурсу.
Контактні дані координаторів:
Олена Алєксєєва, 067-235-03-61 elena.dueniya@gmail.com
Олександр Барановський, 093-127-69-03 alex.baranowski@ukr.net

Склад журі конкурсу
Мустафа Джемілєв, лідер кримськотатарського народу, народний депутат України, Уповноважений Президента України в справах кримськотатарського народу.
Наріман Устаєв, генеральний директор ГО «Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського».
Ахтем Сейтаблаєв, український та кримськотатарський режисер та кіноактор, сценарист, заслужений артист Автономної Республіки Крим.
Режисер художніх фільмів, серед яких «Чужа молитва», «Кіборги» та «Хайтарма».
Абизов Вадим Адільович – архітектор, зав кафедрою КД ДІМ, член НСАУ
Бадаянц Тимофій Петрович – Студія нестандартного об’ємного проектування Міжнародної академії архітектури, член Академії архітектури України
Гершензон Михайло Шимонович – архітектор, керівник ПП Архітектор
Гершензон, лауреат Державної премії України
Свистунов Олександр Дмитрович – головний архітектор Києва

Виставка конкурсних робіт відбудеться в приміщенні НСАУ за адресою: Київ, вул. Бориса Грінченка, 7 протягом місяця після завершення терміну подачі конкурсних робіт.
Реєстрація учасників конкурсу та висилка їм конкурсної документації проводиться з 15.06.2018 по 31.07.2018 року  координаторами конкурсу.
Проекти на конкурс приймаються з 27 серпня до 7 вересня 2018 року з 10 до 16 години (крім вихідних) за адресою: Київ, вул. Бориса Грінченка 7.
Не премійовані конкурсні проектні пропозиції повертаються авторам на їх вимогу протягом 2-х тижнів після проведення конкурсу. Після цього терміну організатори конкурсу не несуть відповідальності за збереження проектів.
Мова проведення конкурсу українська. Для учасників з АР Крим та з-за кордону можливе використання англійської та російської (з перекладом).

Замовник конкурсу: ГО «Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського»
e-mail: gasprinski.institute@gmail.com

 

Файли для скачування

Залишити коментар: