7 травня 2018 року у м. Збараж Тернопільської області відбувся другий круглий стіл «Перспективи розвитку та пропозиції розв’язання насущних проблем діяльності НСАУ і АПУ та їх регіональних відділень» з метою продовження обговорення питань у сфері професійної діяльності НСАУ та АПУ та їх регіональних відділень у західному регіоні, а також напрацювання шляхів їх вирішення.
  Першочерговою темою обговорення даного з‘їзду був короткий звіт щодо схвалених на попередньому круглому столі пропозицій та підсумкової резолюції про процес їх виконання.
   Наступним не менш важливим пунктом були внесення пропозицій щодо змін деяких пунктів, уточнень та правок чинного положення АПУ. Було вирішено щоб президент НСАУ Володимир Гусаков підготував та видав наказ про створення АПУ із пролонгацією цього наказу на майбутньому пленумі, який відбудеться найближчим часом та вніс його в протокол.
    Обговорили напрацювання пропозицій щодо зміни статусу архітектора в містобудівному процесі та повернення архітектору пріорітетних функцій на всіх етапах прийняття та виконання рішень у законодавчому полі проектно-будівельної діяльності.
   Також кожний представник області доповідав про роботу над залученням архітекторів-студентів  до діяльності спілки та про співпрацю із навчальними закладами.
   Корисним та інформативним був обмін думками стосовно нових норм у сфері планування територій та вироблення зваженої позиції архітектурної спільноти щодо вказаних норм.
   Урочистим закінченням з‘їзду стало запрошення Львівської спілки архітекторів на фестиваль української архітектури 2018 «Пошук ідентичності. Вежа» який приурочений до 110 річниці заснування Львівської спілки архітекторів та відбудеться 28.06-1.07.2018 року.Залишити коментар: