З 19 до 22 квітня 2018 року, на запрошення спілки архітекторів Румунії, двоє представників МО НСАУ в Чернівецькій області відвідали «Архітектурний бал 2018».

Даний захід проходив в місті Крайова.

Програмою заходу передбачалась екскурсія до історичних пам’яток регіону Олтенія, періоду XVIст., таких як: «culaCrasnaru», «culaCernatestilor» та«culaIzvoranu». Ці об’єкти отримають фінансування від Євросоюзу і підлягатимуть реставрації.

 

В заключній частині програми відбувся архітектурний бал, в ході якого вдалось поспілкуватись із закордонними колегами, в невимушеній атмосфері , щодо можливостей співпраці та обміну досвідом.

Окремі слова вдячності, за надану можливість взяти участь в «Архітектурному балі 2018», президенту спілки архітекторів Румунії – арх.IleanaTureanu, віце-президенту ордену архітекторів Румунії – арх. AnaMariaZahariadeта президенту північно-східного відділення Румунської архітектурної палати – арх.ConstantinGorcea.

Крім того, під час екскурсійної програми, було відвідано кілька монастирів, театр та ретро готель в м. Каракал та реконструйований в 2015 році стадіон в м. Крайова.

 

 

Залишити коментар: