Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2018р. №170/7 оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Небесної Сотні з формуванням громадського простору на перехресті вулиць Небесної Сотні – Олександра Щербанюка – Юрія Федьковича в місті Чернівці. Замовник та організатор конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради. Архітектурно-планувальне завдання: При розробці проектної пропозиції учасникам Конкурсу необхідно передбачити формування громадського простору і створення скульптурно-декоративної або іншої конструкції Небесної Сотні, опираючись на наступні просторові форми: алея, пам’ятник у формі скульптури, рельєфу, барельєфу, горельєфу, пам’ятного знаку тощо. Авторам пропонується обрати архітектурно-планувальну форму на свій розсуд, опираючись на просторові особливості ділянки проектування. Конкурсними рішеннями необхідно вирішити транспортні і пішохідні зв’язки між монументом та існуючими об’єктами на території проектування.

Тривалість конкурсу становить 2 місяці з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації. Термін реєстрації бажаючих взяти участь в конкурсі не обмежений від дати опублікування оголошення. Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту. Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Кількість та розміри премій:

Для виплати грошової винагороди переможцям Конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 16000 (шістнадцять тисяч) гривень, в тому числі:

Перша премія – 8000 гривень.

Друга премія  – 5000 гривень.

Третя премія  – 3000 гривень.

Порядок отримання конкурсної документації: Конкурсна документація готується замовником і надається учасникам конкурсу з моменту опублікування оголошення. Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м.Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net. Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 05 червня  2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці,  вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306). Матеріали, подані пізніше 05 червня 2018 року до участі в конкурсі не допускаються. Премійовані пропозиції переходять у власність замовника Конкурсу для використання в роботі та подальшого впровадження заходів проекту. Не премійовані пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж двох тижнів після оголошення результатів Конкурсу. Після цього терміну організатор Конкурсу не несе відповідальності за збереження пропозицій. У разі внесення змін до умов чи порядку проведення конкурсу учасники повідомляються письмово. Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою. Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:  вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306) або за телефонами (0372) 523414, 099 0271356.

Залишити коментар: