Архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану території (ДПТ) житлової забудови, обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира в місті Чернівцях оголошуємо відкритим.  ( на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2018р. №169/7 ).

Організатор: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради. Архітектурно-планувальне завдання: надати пропозицію детального плану забудови, яка дає чітке містобудівне зонування, взаємозв’язок між об’єктами, планувальними рішеннями, транспортним і пішохідним рухом для отримання повноцінного громадсько-житлового району.

Тривалість конкурсу становить 4 місяці з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації. Термін реєстрації бажаючих взяти участь в конкурсі не обмежений від дати опублікування оголошення. Термін, що відводиться на розроблення проектів становить 30 календарних днів.

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту, кваліфікаційний сертифікат, студенти архітектори, які отримали замовлення на участь в конкурсі. Договори на розробку конкурсних пропозицій укладає інвестор.

Кількість та розміри премій: Для формування преміального фонду та виплати винагороди учасникам Конкурсу, інвестор укладає договори з кожним автором чи авторським колективом, визначеними організатором, для розробки конкурсних матеріалів.

Залишити коментар: