Дедлайн 1 березня 2018

опис
Приймаються заявки на участь в конкурсі World Habitat Awards 2017-2018. Конкурс присвячений інноваційним і стійким рішенням поточних житлових питань у всьому світі. Організатором конкурсу є Фонд будівництва і соціального житла.

Щороку двоє переможців отримують 10 000 £. Приз можуть отримати автори проектів, які забезпечують практичні і інноваційні рішення житлових потреб і проблем. Нагороди вручаються на заході UN-Habitat.

Вимоги до кандидатів:
У конкурсі можуть брати участь будь-яка людина, організація або уряд, які мають інноваційне та практичне вирішення житлових потреб і проблем. Громадянство і національність не мають значення. Кожен конкурсант може пропонувати стільки проектів, скільки побажає.

Участь в конкурсі є безкоштовною.

Конкурсанти повинні мати проекти, які вже втілюються в життя або вже були втілені. Проект не повинен бути на ранньому етапі розвитку. Проекти розглядаються з широкою точки зору (заощадження води і електрики, отримання доходів, соціальна інтеграція, розширення прав і можливостей громад та окремих осіб, користь для здоров’я, потенціал).

Проекти приймаються англійською, іспанською або французькою мовами.

Конкурсантам необхідно заповнити онлайн заявку.

https://www.world-habitat.org/world-habitat-awards/apply-online/

Залишити коментар: