Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України, незалежно від форми, розміру та бюджету.

Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті.

Місія конкурсу – покращення якості інфраструктури та архітектурного середовища міст України.

Ukrainian Urban Awards матиме високу цінність для архітектурного суспільства, оскільки в його основу покладено експертне проведення конкурсу та жорсткі процедури відбору конкурсних проектів. В рамках реалізації даної місії оргкомітет Ukrainian Urban Awards взаємодіє з максимально широким колом професіоналів сфери: архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства, та прагне до повної прозорості та об’єктивності всіх етапів голосування.

Висококваліфіковане журі у складі найкращих архітекторів країни та світу оцінюватимуть досягнення та визначатимуть найкращі архітектурні проекти.

 

До жюрі конкурсу Ukrainian Urban Awards приєднався ще один видатний архітектор сучасності – Майкл Ройкіндголовний архітектор та засновник студії Rojkind Arquitectos!

Його проект Музею шоколаду Nestlé в Толука-де-Лердо свого часу отримав премію International Architecture Awards як найкращий реалізований проект у світі, а також був номінований на премію Британського музею «10 найкращих будівель року». Сьогодні Майкл Ройкінд широко відомий як один з найбільш успішних і яскравих архітекторів Мексики ХХІ століття. Журнал Wallpaper включив архітектора до переліку «150 Movers, Shakers and Makers That Have Rocked The World in the Last 15 Years», а журнал Forbes назвав Ройкінда «одним з найвпливовіших архітекторів сучасної мексиканської сцени».

Знакові проекти архітектора: Національний кіноархів та Інститут кіно Мексики, Філармонія Бока-дель-Ріо, Музей шоколаду Nestlé в Толука-де-Лердо, Штаб-квартира Falcon II в Мехіко, Department Store Liverpool Interlomasв Мехіко, а також Музей міжнародного сучасного мистецтва імені Руфіно Тамайо, створений в колаборації зі студією BIG.

Сьогодні Ройкінд не лише успішно практикуючий архітектор, а й популярний лектор. Він викладає у таких освітніх закладах, як Інститут Архітектури Південної Каліфорнії, Інститут сучасної архітектури Каталонії, Університет Пенсільванії та Школа дизайну Пенсільванії.

Переможці конкурсу отримують статус найкращого проекту року і підтверджують дотримання найвищих стандартів якості у сфері архітектури та стають взірцем для наслідування.

Умови конкурсу тут.

Термін подачі робіт – 15 травня 2018 року.

Церемонія нагородження – 1 червня 2018 року.

Деталі на сайті: http://ukrainianurbanawards.com/.

Залишити коментар: