За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та німецької урядової компанієї «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» з 2015 по 2018 роки в Чернівцях триває реалізація проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Цей проект спрямований на підготовку українських міст до застосування підходів комплесного розвитку у відповідності до європейських принципів і цінностей, викладених у Лейпцизькій хартії сталого європейського міста.

За підтримки проекту Чернівці розробляють Концепцію інтегрованого розвитку. До цього процесу залучені працівники виконавчого комітету Чернівецької міської ради, досвідчені експерти з місцевого розвитку, громадські організації та мешканці міста. На основі власної Концепції інтегрованого розвитку місто розробить секторальний план, наприклад, план розвитку міської мобільності. Разом із представниками громади будуть обрані: один невеликий за масштабом проект, що планується профінансувати та реалізувати в рамках німецько-української співпраці; та один пріоритетний інфраструктурний проект, який до кінця 2018 року буде підготовлений до впровадження. Проект спрямовано на залучення громадськості до інтегрованого розвитку міста, який передбачає залучення громадян до розвитку усіх сфер життєдіяльності міста: житлових просторів, економіки, транспорту, культури, медицини, дозвілля та вигляду міста, тощо.

Залишити коментар: